bela-palanka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


public bela-palanka
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Preveliki lag

Go down 
4 posters
AuthorMessage
{D}-{O}-{X}

{D}-{O}-{X}


Posts : 3
Join date : 2010-01-24
Age : 33

Preveliki lag Empty
PostSubject: Preveliki lag   Preveliki lag Icon_minitimeThu Jan 28, 2010 5:00 pm

Server previse laga, baguje.. sta vec .. uopste nije igriv... Ne moze da se uziva na serveru nego se sve pod lagom igra.. bzvz je....
Back to top Go down
Zeer0

Zeer0


Posts : 3
Join date : 2010-01-25

Preveliki lag Empty
PostSubject: Re: Preveliki lag   Preveliki lag Icon_minitimeFri Jan 29, 2010 8:20 am

lag ce se srediti ,bez brige
Back to top Go down
SokOL

SokOL


Posts : 9
Join date : 2010-01-24
Age : 36
Location : Bela Palanka

Preveliki lag Empty
PostSubject: Re: Preveliki lag   Preveliki lag Icon_minitimeMon Feb 01, 2010 3:06 pm

nije bas stalno lag,ali nekad me bas iritira.valjda ce se srediti
edit:danas ceo dan laguje,ne moze lepo da se igra
Back to top Go down
undisputed

undisputed


Posts : 3
Join date : 2010-02-05
Location : Slovenia

Preveliki lag Empty
PostSubject: Re: Preveliki lag   Preveliki lag Icon_minitimeFri Feb 05, 2010 9:02 am

istina je da laguje,al laguje zbog igraca sto imaju prevelik ping! ..stavite granicu pinga do max. 100 i biče bolje Wink ..igram dosta na drugim serverima koji imaju granicu pinga na max. 100 i nema problema ko sto jih ima ovaj server! ..inace je dobar server samo sto me banuju svake tolko vremena Evil or Very Mad ..a nemam pojma zasto Mad
Back to top Go down
SokOL

SokOL


Posts : 9
Join date : 2010-01-24
Age : 36
Location : Bela Palanka

Preveliki lag Empty
PostSubject: Re: Preveliki lag   Preveliki lag Icon_minitimeFri Feb 05, 2010 10:33 am

verovatno je do toga,sto laga.znam,sinoc jedan igrao iz pakistana,mislim stvarno Smile
edit:ulaze i iz rusije,ima neki i mudzahedini,ko zna odakle sve ulaze,normalno da ce da laga.SREDITE TO,3 dana vec ne znam za CS bez laga,a na drugim serverima mi smor
Back to top Go down
Sponsored content





Preveliki lag Empty
PostSubject: Re: Preveliki lag   Preveliki lag Icon_minitime

Back to top Go down
 
Preveliki lag
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
bela-palanka :: SERVER :: Predlozi, Primedbe, Kritike-
Jump to: